Instagram Şifre Kırma

 Instagram Şifre Kırma


Instagram şifre kırma konusu pek çok kişinin merak ettiği bir konudur. Günümüzde Instagram'ın dünya çapında yaklaşık 1 milyardan fazla kullanıcısı vardır. Başarılı ağı, yıldızlar, kişilikler, büyük şirketler gibi ünlü insanlara ve aile üyeleri gibi sıradan insanlara hitap ediyor.
Instagram, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve benzer dosyalarınızı doğrudan akıllı telefonunuzdan düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan bir platformdur. Tıpkı Facebook'ta olduğu gibi, her kullanıcının fotoğraf ve video göndermekte özgür oldukları ve diğer kullanıcıların paylaşımlarına uygulamadan tepki verebilecekleri bir profilleri vardır. Gönderilere hashtag ekleyerek, bir hashtag aramasından sonra gönderilerinizi kolayca görünür hale getireceksiniz. 
Instagram Şifresi Kırma Nasıl Yapılır?
Instagram hesabının şifresini nasıl bulabilirim diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. İster bir arkadaşınızın hesabını, ister çocuklarınızın hesabını hackleyin iki farklı yöntem arasından seçim yapabilirsiniz:
Çevirmiçi Yöntem
Günümüzde çevrimiçi olarak daha fazla site, Instagram hesabı şifresi almanıza yardımcı olacak hizmetler sunuyor. Tek küçük sorun, söz konusu sitenin gerçekten güvenilir olup olmadığından asla emin olamamanızdır. Meşruiyeti ve gizlilik politikaları hakkında da şüpheler olabilir. Aslında, bazı sitelerin gerçek amaçları size yardımcı olmak değil, sizi bir tanıtım faaliyetinin parçası olarak webden yazılım veya diğer ürünleri indirmeye teşvik etmek gibi gerçek amaçlara sahiptir.
Sitenin platformuna vardığınızda, kesinlikle hacklemeye başla gibi bir ekran bulacaksınız. Bu düğmeye tıklayın. Daha sonra ekranda hacklenecek Instagram hesabının koordinatlarını gösterebileceğiniz bir açılır pencere belirecek ve ardından sayfanın altında bulunması gereken bir düğme olan hack düğmesine tıklayın. Instagram hesabının adını doğruladıktan sonra site, şifreyi kurtarmak için bir işlem başlatacaktır.

Cep Telefonunda Instagram Hesabı Şifresi Nasıl Kırılır? 
Instagram hesabının şifresini kırmak o kadar kolay değil, özellikle de "şifremi unuttum" özelliğini kullanarak yapmayı denemek istediğinizde. Instagram şifresi almanıza yardımcı olabilecek 4 farklı temel yöntem vardır.
Yöntem 1: Unutulan Instagram şifresini sıfırlamak için bir telefon numarası kullanın.
Yöntem 2: Kullanıcı Adını Kullanarak Instagram Parolasını Sıfırlayın.
Yöntem 3: E-posta adresiyle şifreyi sıfırlayın.
Yöntem 4: Instagram hesabını kurtarmak için Facebook hesabını kullanın.

3 Dakika Önce