Instagram Keşfete Düşme

 Günümüzün en popüler uygulamarından olan instagrama her gün yenilikler katılıyor. Sosyal etkileşimi arttırmak üzere yapılan hareketler doğrultusunda en önemli yeni etkileşimler elde etmektir. Instagram keşfete düşmek en kolay yolu. Buna elde etmek için ise insanlar bir çok şey deniyor. Binlerce Hastag koyuyor fakat bir türlü sonuca ulaşamıyor.

  Aslında yapılan hata burada algoritmalar buna izin vermiyor. Bir fotoğrafa 50 tane hastag koyun işinizi zorlaştırırsınız. Instagram bunları önlüyor ve siz keşfete düşme şansınız varsa bile bunu engelliyorsunuz. Gelelim keşfete düşmeyi etkileyen faktörlere;

 Takipçi sayımız elbette önemli zaten instagramın temel taşı takipçiler takipçi sayın ne kadar fazla ise o kadar çok paylaşımınızı gören olacaktır.

  Bir diğer unsur beğenilmesi, paylaşımlarınız dikkat çekici olmalı sıradan olmamalıdır. İlgi uyandırıcı paylaşımlarda bulunmalısınız. Çünkü ünlü değilseniz keşfete düşmek için ilgi çekici beğenilen birşey paylaşmanız gerekiyor. 

  Gelelim en gerçek ve en basit Instagram Keşfete düşme yoluna, yazımızın başında da söylemiştik instagram abartıyı sevmiyor. Gerçekçi, mantık çerçevesinde yapılan paylaşımları dikkate alıyor. En azından bir, iki paylaşımınız da dediğimi mutlaka deneyiniz, sonucu görünce anlayacaksınız.ç

   Öncelikle paylaşımımız için sadece paylaşım ile alakalı 5 hastag kullanıyoruz. Bu size çok az gelebilir ama olması gereken o. Diğer önemli bir husus konum etiketi, inanılması güç ama konum etikeketi instagramda keşfete düşmenizi ciddi oranda etkiliyor. Bir kaç paylaşımdan sonra dediğimi anlayacaksınız. Ortalama 400 veya 500 takipçiye sahipseniz bu şekilde çok kolay Instagramda keşfete düşeceksiniz.

Bir Cevap Yazın